+372 56956505 massaaz@helladkolumatsid.ee
Salong Tallinnas esmaspäevast reedeni 8-22. Kümblustalu Kolus reedest pühapäevani.

Hellad Kolumatsid KÜMBLUSTALU...

...on Kesk-Eesti pärl
Talu asub Lintsi jõe käärus puutumatute aasade rüpes. Kümblustalu pakub laia valikut manuaal- ja loodusteraapiaid ning saunateraapiaid koos majutusega. Elumaja sobib koolitusruumiks kuni kahekümnele inimesele. Kolmes nõiamajas on 12 majutuskohta. Talvel saab majutada kuni 25 inimest, suvel on lisakohad telkides.
Kümblustalu muudab loodusravi kättesaadavaks võimalikult paljudele - kohalikest külaelanikest tippsportlasteni, üksikust loodusrändajast väsinud linlaseni - ning annab neile võimaluse käesolevat hetke nautida.
Valge magamistuba
Punane magamistuba
Kahekorruselise sauna peidetud osa asub vanas maakivikeldris, leiliruumi köetakse läbi kahe korruse. Saun ise asub tiigi kaldal, mis omakorda asub jõe ääres. :)
Sauna terrass ujumiseks sobiva tiigi kaldal.
Kümblustalu põliselanikud. Tulla on lihtne. :) Kolu küla asub Türi lähedal, Tallinn-Viljandi maantee 86. kilomeetril. Kolu mõisa värava vastast läheb tee Jändja poole, sõida mööda seda 1,9 km. Kui näed vasakul suuri vanu lautu ja paremat kätt talu, keera paremale, sõida otse üle silla ja seejärel keera vasakule. See tee toob sind otse Aadu talu õuele ja Hellade Kolumatside kümblustalusse.
Teine võimalus on sõita kohale rongi või bussiga. Helista ette ja me tuleme Türil jaama vastu.